Na czym polega rehabilitacja fizjoterapeutyczna online?

Rehabilitacja online jest wizytą fizjoterapeutyczną przeznaczoną dla osób, które potrzebują skonsultować swój problem / dolegliwość bólową z fizjoterapeutą, a nie mają czasu lub możliwości odwiedzić gabinetu fizjoterapeutycznego osobiście.

Do kogo skierowana jest oferta rehabilitacji online?

Oferta rehabilitacji fizjoterapeutycznej online skierowana jest do osób z dolegliwościami bólowymi takimi jak: bóle dolnego odcinka kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle szyi i karku, bóle barku itp. Również do osób po endoprotezie stawu biodrowego czy kolanowego, urazach ortopedycznych i sportowych. Oferta fizjoterapii online jest również przygotowana dla osób starszych, które chcą poprawić ogólną wydolność i kondycje organizmu, poprawić swój balans, chód i koordynacje.

 

Rehabilitacja fizjoterapeutyczna online.

Dlaczego rehabilitacja fizjoterapeutyczna online?

Z konsultacji fizjoterapeutycznej online można skorzystać w dowolnym miejscu w kraju lub na świecie. Jedyne co jest potrzebne to komputer lub telefon z dostępem do internetu. Termin konsultacji fizjoterapeutycznej online dostosuję do Państwa potrzeb. Możemy przeprowadzić konsultację wieczorem, wcześnie rano a nawet w sobotę czy niedzielę. Taka wizyta oszczędzi Twój czas i pozwali w szybki sposób załatwić sprawę. Jest komfortowa i nie stwarza żadnej krępującej atmosfery.

W jaki sposób fizjoterapeuta może pomóc online?

W pracy z moimi pacjentami wykorzystuję miedzy innymi ćwiczenia terapeutyczne. Z mojego doświadczenia wynika, że ćwiczenia terapeutyczne są najważniejszą częścią terapii. Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia dla Twojej dolegliwości oraz wskazówki terapeutyczne jestem w stanie Ci pomóc z Twoim problemem bólowym.

Skąd pomysł na rehabilitację fizjoterapeutyczną online?

Pomysł zrodził się w mojej głowie, kiedy mój kanał na YouTube Fit Rehab zyskał na popularności, a od swoich subskrybentów otrzymywałem bardzo pozytywne informacje zwrotne. Mój kanał pomógł już tysiącom osób, więc chce iść krok do przodu i zdalnie dopierać terapie indywidualnie do potrzeb pacjentów.

Jak wygląda konsultacja fizjoterapeutyczna online?

Wszystko zaczyna się od szczegółowego wywiadu, przejrzeniu dotychczasowej dokumentacji medycznej oraz badania wizualnego. Po przeprowadzonym wywiadzie ustalimy plan działania oraz wykonamy wspólnie ćwiczenia rehabilitacyjne. Podczas sesji będę w stanie wyjaśnić Ci prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń oraz skorygować błędy tak, aby mieć pewność że wszystko jest wykonywane prawidłowo.

 

Jak wygląda pierwsza wizyta Online?

1. Kontakt
mailowy lub
telefoniczny

2. Zaakceptowanie
terapii
online

3. Ustalenie
terminu
wizyty

4. Wpłata
na konto

5. Pierwsza
wizyta
fizjoterapeutyczna
online

6. Rozpoczęcie
zaleconej
terapii

7. Druga
wizyta
fizjoterapeutyczna
online

8. Kontynuowanie
terapii
przez pacjenta

Ile konsultacji fizjoterapeutycznych online będzie potrzebnych do zniwelowania bólu?

Przeważnie potrzeba tylko DWÓCH konsultacji online! Pierwsza konsultacja to diagnoza i dobranie odpowiedniej terapii fizjoterapeutycznej dla pacjenta, druga konsultacja odbywa się po około tygodniu, gdzie omawiamy rezultaty zastosowanej terapii fizjoterapeutycznej oraz dobraniu dodatkowych ćwiczeń – jeśli modyfikacje będą potrzebne.

W jaki sposób możesz się ze mną skontaktować?

Telefonicznie: +48 504 895 576

Whatsapp: +48 504 895 576

Skype: Rehabilitacja Domowa Wrocław

Czas trwania konsultacji fizjoterapeutycznej online?

30-60 min w zależności od indywidualnej potrzeb pacjenta.

Jaka jest cena konsultacji fizjoterapeutycznej online?

100 pln / wizyta.

Co wliczone jest w cenę rehabilitacji fizjoterapeutycznej online?

  1. Konsultacja i odpowiednio dobrana terapia wykonana wspólnie przez kamerę internetową.
  2. Przesłany mailowo plan ćwiczeń odpowiednio dobranych do Twoich potrzeb.
  3. Możliwość kontaktu telefonicznego w przerwie między konsultacjami online. Z chęcią odpowiem na każde pytanie dotyczące terapii i rozwieje wszelkie wątpliwości.

 

Rehabilitacja fizjoterapeutyczna online – przykładowe ćwiczenia.

Jak umówić się na rehabilitację fizjoterapeutyczną online?

Proszę skontaktuj się ze mną mailowo artur@rehabilitacjadomowawroclaw.pl lub poprzez formularz kontaktowy i po krotce opisz mi swój problem. Po zapoznaniem się z mailem będę w stanie określić czy jestem w stanie Ci pomóc online.

Rehabilitacja fizjoterapeutyczna online krok po kroku

1. Kontakt mailowy. 2. Zaakceptowanie terapii online. 3. Ustalenie terminu. 4.Wpłata na konto. 5. Pierwsza konsultacja fizjoterapeutyczna online: wywiad i dobranie odpowiednich ćwiczeń terapeutycznych. 6. Kontynuowanie zaleconej terapii fizjoterapeutycznej przez pacjenta. 7.Druga konsultacja fizjoterapeutyczna online: wizyta kontrolna, omówienie rezultatów, dodanie kolejnych ćwiczeń lub modyfikacja terapii. 8.Kontynuowanie terapii samodzielnie przez pacjenta do całkowitego ustąpienia dolegliwości bólowych.

Skontaktuj się ze mną już teraz, umów na konsultację fizjoterapeutyczną online i zacznij rehabilitację!

Na konsultację fizjoterapeutyczną online umówisz się mailowo: artur@rehabilitacjadomowawroclaw.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się ze mną telefonicznie: +48 504 895 576, przez Whatsappa: +48 504 895 57, lub Skype: Rehabilitacja Domowa Wrocław.

 

Rehabilitacja fizjoterapeutyczna online – zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji na mój temat znajdziesz w zakładce O mnielub na prowadzonych przeze mnie mediach społecznościowych: Facebooku, kanale na YouTube, oraz na Instagramie.