Moje Certyfikaty

Witam wszystkich,

nazywam się Artur Kowalski i jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyłem 5-letnie studia wyższe i uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii.

Moją pasją zawsze był sport dlatego też zostałem trenerem personalnym oraz instruktorem fitness, jogi i pilatesa. Gram profesjonalnie w badmintona od 10 roku życia oraz w tenisa od 9 lat. Lubie chodzić na siłownie i praktykować jogę.

Jako fizjoterapeuta, masażysta i trener personalny swoje doświadczenie zdobywałem w Polsce Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych oraz pracując na ekskluzywnych statkach pasażerskich.

W pracy z pacjentami wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą podczas studiów i licznych kursów oraz pasje dzięki czemu w interesujący i kreatywny sposób prowadzę terapię z pacjentem.

Specjalizuje się w schorzeniach narządu ruchu, urazach sportowych, w przewlekłych zespołach bólowych, bólu dolnego odcinka kręgosłupa, karku i barku, pracy z osobami posiadającymi dysfunkcje neurologiczne oraz rehabilitacji seniora.

W swojej pracy wykorzystuję specjalistyczne ćwiczenia dobrane odpowiednio do schorzenia pacjenta, pracę na powiezi, terapię punktów spustowych, poizometryczną relaksacje mięśni, masaż terapeutyczny oraz kineziotaping.

Z entuzjazmem i pasją podchodzę do mojej pracy i lubię pomagać innym. Dobrze jest mieć świadomość, że moja praca wpływa na poprawę jakości życia oraz pozwala osiągnąć wybrany cel.

Zapraszam do współpracy w zakresie rehabilitacji domowej we Wrocławiu!